به مدیریت منابع آب ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
جمعه، ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰,۲۰:۵۱

اقدامات عملی در خصوص مهندسی ارزش

 ردیف

عنوان فرم‌ها
1
فایل "اقدامات عملی درخصوص مهندسی ارزش" را از اینجا دریافت نمایید.
  • جدول (1) : جزئیات و اطلاعات کامل طرحهای مهندسی ارزش شده
  • جدول (2): خلاصه اطلاعات طرحهای مهندسی ارزش شده
تذکر:
جدول شماره 2 در اسرع وقت تکمیل شود

 

فرم‌ها و جداول خام گزارش‌های ماهانه طرح‌های اجرایی

 ردیف

عنوان فرم‌ها
1
فرمت اصلاح شده تهیه گزارش ماهیانه مشاوران
2  فرمت مصوب تهیه گزارش اطلاعات کارفرمایی (فایل جداول pdf - فایل جداول Excel - فایل جداول word)
 3

 سند پیش بینی جریان بودجه بندی یا ارزش برنامه ریزی شده تجمعی پیمان (PV) - فایل جداول Excel - فایل جداول pdf - دستوالعمل تکمیل

تذکر:

لازم است اطلاعات داخل هر جدول بدون تغییر در ساختار آن، تکمیل گردیده و پس از امضاء عوامل مربوطه، اسکن گردد. در انتها فایل اسکن شده به همراه فایل اکسل آن، به بخش مورد نظر در سامانه مدیریت طرح های اجرایی پیوست گردد.نقشه های شماره 401-131، 402-131، 403-131، 404-131 و 405-131 با محتوی عناوین مندرج در فهرست مطالب توسط مشاورین راساً تولید می گردد

 

فرم مشخصات مجریان طرح‌ها

 ردیف

عنوان فرم‌ها

1

  

  

        فایل حاوی فرم های مشخصات مجریان طرح های اجرایی و مطالعاتی ملی و ملی استانی شده (شامل جداول ذیل) را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

·          فرم 1     : مشخصات مجریان طرح های اجرایی و مطالعاتی
·          فرم 2     : سوابق طرح به لحاظ تصدی مجریان

ملاحظات:

-            جدول مشخصات مجریان طرح‌ها  (فرم شماره 1): در این جدول اطلاعات و مشخصات فردی مجری طرح شامل اطلاعات فردی، مدارج تحصیلی، سوابق کاری، دوره‌های آموزشی و سوابق پژوهشی ثبت می‌گردد (تکمیل داده‌های کلیه اقلام اطلاعاتی خصوصا درج کد ملی الزامی می‌باشد).

-            فرم سوابق طرح به لحاظ تصدی‌ مجریان (فرم شماره 2): در این فرم فهرست کلیه طرح‌های ملی و ملی استانی شده آن شرکت (کد طرح و نام طرح) به همراه اسامی مجریان و تاریخ تصدی آنان بر طرح (تاریخ احراز مسئولیت و تاریخ خاتمه مسئولیت) ثبت و درج می‌گردد.

-            نام مجریانی در فرم شماره 2 ذکر شود که مشخصات آنها در فرم شماره 1 آورده شده است. (این مشخصات برای افرادی که هم اکنون مجری طرح نمی باشند، می بایست حداقل شامل نام، نام خانوادگی و کد ملی باشد)

-            فایل تصویری عکس پرسنلی مجریان محترم آن شرکت با رعایت ویژگی‌های ابعاد 400*300 پیکسل و حداکثر حجم Kb 200 در قالب فایل JPEG و نام فایل با حروف انگلیسی و به نام مجری طرح تهیه و به همراه فایل مربوطه ارسال گردد.

-            فایل اکسل تکمیل شده برای کلیه مجریان آن شرکت و فایل های عکس های پرسنلی را به همراه نامه تایید مدیرعامل محترم آن شرکت از طریق اتوماسیون اداری برای این معاونت ارسال گردد.

-            جهت تسریع، پس از تکمیل و تایید اطلاعات، فایل‌های مربوطه را به آدرسpad@wrm.ir (پست الکترونیک معاونت طرح و توسعه شرکت مدیریت منابع آب ایران) ارسال نمایند.